Historický rodinný hotel
v malebné oblasti Broumovska

Rezervovat

Rezervační podmínky: slevové akce, rezervace mimo pultové ceny, rezervací přes třetí osoby, rezervace hromadných autobusových skupin turistů.

Slevová rezervace, rezervace mimo pultové ceny a rezervace přes třetí osoby podléhá 100% stornu. Při stornu či ne dojezdu Váš pobyt propadá bez náhrady. Zarezervovaná a potvrzená slevová rezervace obecně platí pouze v  dohodnutém a potvrzeném termínu. Přerezervace porvrzeného termínu je možná pouze jednou. Iniciativa s tímto úkonem je na Vaší straně, hotel k Vaši přerezervaci přistupuje pasivně. Vaše původní rezervace platí až do dohodnutí nového termínu a jeho potvrzení z naší strany. Přerezervaci musíte stihnout vyřídit a nechat potvrdit do 7 dnů před nástupem na původní termín. Žádosti o změnu termínu přijímáme a zpětně potvrzujeme pouze písemně. Nemůžete-li na pobyt přijet, můžete Váš termín věnovat někomu z rodiny nebo i prodat. Náhradní osoba se v recepci přihlásí Vašim jménem. Přerezervace je možná pouze jednou. 

Hromadné skupiny turistů: na rezervované pobyty hromadných autobusových skupin je 50% záloha dohodnuté ceny splatná tři měsíce před termínem nájezdu na základě zálohové faktury. Záloha je nevratná a podléhá 100% stornu. Doplatek je potom řešen podle dohody. Buď převodem před příjezdem na základě doplatkové faktury nebo hotově po příjezdu naproti dokladu EET.

Zálohy i platby na rervace pobytů, které nelze realizovat z důvodů vyšší moci jsou nevratné a podléhají 100% stornu. Hotel ale většinou nabídne alternativní termín. 

POZOR! Doplatky záloh na pobyty jsou plně splatné po příjezdu před předáním klíčů, a to i při případném zkrácení pobytu z Vaši strany  nebo ne dojezdu některých osob z potvrzené rezervace! Nedodržení těchto podmínek ze strany klienta nás opravňuje stornvat celou rezervac bez náhrydy.

POZOR! Objednaná, ale neobsazená lůžka. Platby za třetí až sedmou osobu na objednaných pokojích 2+1. 2+2. 2+3. 2+4 a 2+5 jsou plně splatné po příjezdu, před předáním klíčů i při ne dojezdu některých osob z potvrzené rezervace!

Napište si o volný termín ubytování

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.