Historický rodinný hotel
v malebné oblasti Broumovska

Informace o pobytu

Děkuji za koupi Vaší dovolené u nás na Broumovsku a PEVNĚ POTVRZUJI Vaši slevovou rezervaci.

Vaše rezervace je nyní kryta použitým voucherem, celou platbou nebo zálohou a zaknihována v našem rezervačním systému. Již nás před cestou nemusíte kontaktovat. Nepotřebujeme již vytištěné vouchery ani toto potvrzení. Stačí pouze přijet a na recepci se přihlásit jménem spojeným s rezervací. Přijede-li místo vás někdo jiný přihlásí se jménem spojeným s rezervací.

POZOR! Doplatky záloh na pobyty jsou plně splatné po příjezdu před předáním klíčů, a to i při případném zkrácení pobytu z Vaši strany  nebo ne dojezdu některých osob z potvrzené rezervace!

-Recepce je otevřena denně 14.00h - 18.00h.  Check in 14.00h  Check out 10.00h

-Pokoje jsou pro Vás připraveny nejdříve od 14.00h . Pro Vaše pohodlí i kvůli večeři je dobré stihnout nájezd do 19.00h.

-Poslední den prosíme uvolnit pokoje do 10.00h.

-Snídaně - 07.00h -09.30h formou u snídaňového bufetu

-Večeře - 18.00-20.00h  menu s polévkou, hlavním chodem, salátem a zmrzlinou formou samoobsluhy u teplého bufetu

- Přistýlky a další Vámi objednané služby nad rámec voucheru nebo zálohy včetně hotelových poplatků 35,- za osobu a noc zaplatíte po příjezdu v recepci.

Platby na slevu přijímáme pouze v hotovosti. Na náměstí najdete bankomaty komerční banky , monety, čsob i české spořitelny.

                                      

Hostům z Moravy a Slovenska doporučuji volit cestu přes Polsko. Brno-Mohelnice-Králíky-Kladsko-Tlumačov-Broumov.

 

Další osoby na pokoji, dětská postýlka:

Třetí až pátá osoba na pokoji je nutná rezervovat předem ( platí pro rezervace kde další osoby nejsou v ceně. Vouchery apod. ) Dostanete vícelůžkové pokoje. Další osoby na pokoji zaplatíte až po příjezdu Dětský set pro děti do dvou let -  postýlka včetně lůžkovin, vanička na koupání, osuška a nočník za 100,- za noc. U snídaňového bufetu je k dispozici mikrovlnka pro ohřev kojenecké stravy.

POZOR! Objednaná, ale neobsazená lůžka. Platby za třetí až sedmou osobu na objednaných pokojích 2+1. 2+2. 2+3. 2+4 a 2+5 jsou plně splatné po příjezdu, přer předáním klíčů i při ne dojezdu některých osob z potvrzené rezervace!

Bezlepková strava:

Nahlásíte po příjezdu na recepci. Zaplatíte 100,- za každou noc. Obdržíte bezlepkový chléb na celý pobyt. Večeře bude upravena tak aby Vám vyhovovala.

 

Internet:

Na pokojích, recepci, restauraci a na letní zahrádce je Wi-Fi signál dostupný zdarma.

Parkovat můžete:

Městské parkoviště zdarma, 50m od hotelu. Na kamerami monitorovaném náměstí před hotelem za 60,- za noc. Na uzavřeném kamerami monitorovaném hotelovém parkovišti za budovou za 60,- na noc.

 

Kola:

Půjčovna kol je 50 m od hotelu v klášteře. Cena za den 300,- za půl dne 150,- Tel: 734 570 140, 491 521 283  rezervace.

Svoje i půjčená kola si uschováte v hotelové úschovně kol zdarma. Vchod má přímo z hotelového parkoviště.

Domácí zvířata:

PSI A JINÁ DOMÁCÍ ZVÍŘATA JSOU V HOTELU VÍTÁNA, POKUD JSOU MAJITELI ZVLÁDNUTA, NEOBTĚŽUJÍ OSTATNÍ HOSTY, NENARUŠUJÍ PROVOZ HOTELU A NENIČÍ HOTELOVÉ VYBAVENÍ.

  • psi a ostatní zvířata nesmí zůstat sami na pokoji
  • psi a ostatní zvířata nepobíhají volně bez vodítka po hotelu
  • psi větších plemen jsou po budově vedeni pouze s náhubkem.
  • psi a ostatní zvířata se i s majitelem po hotelu pohybují pouze na vodítku
  • psi a ostatní zvířata nemají přístup přímo k bufetu s jídlem
  • psi a ostatní zvířata mají místo v jídelně pouze na podlaze u Vašeho jídelního stolu
  • psi a ostatní zvířata nemají polopenzi a nemají nárok na jídlo z bufetu
  • psi a ostatní zvířata můžete venčit v parku Alejka 100 m od hotelu
  • Ohleduplnost je zde na místě. Ne každý host musí sdílet lásku k Vašemu zvířeti společně s Vámi.
  • Kočka nebo malý pes 200,-/noc, velký pes 300,-/noc

Typ na výlety pro tří denní pobyt:

Cestou do Broumova, v obci Bukovice odbočte na Hlavňov a Hvězdu, vyjeďte na hřeben Broumovských stěn. Nedaleko parkoviště najdete magickou vyhlídku Hvězda s romantickým výhledem na Broumovskou kotlinu, od kaple pokračujte po červené ke Skalnímu divadlu, Kovářově rokli, Supímu hnízdu. Kdo chce, může pokračovat ke kamenným hřibům na Slavném a na vyhlídku Koruna. Přijeďte se ubytovat. Večer si udělejte procházku k dřevěnému kostelíku Panny Marie, nejstarší dochované dřevěné stavbě v Čechách. Druhý den dopoledne si prohlédněte Adršpašské skály a odpoledne Stolovou horu Ostaš se dvěma labyrinty. Třetí den ráno navštivte Benediktýnský klášter a zpět domů pojedete přes Polsko. Směrem na Radkov vyjedete na horu Hejšovina se skalním bludištěm a fantastickou vyhlídkou. Takto jste Krkonoše ještě neviděli. Cesta dále vede k lázním Kudowa Zdroj, do Náchoda a domů.

Slevová rezervace podléhá 100% stornu. Při stornu či ne dojezdu Váš pobyt propadá bez náhrady. Zarezervovaná a potvrzená slevová rezervace obecně platí pouze v  dohodnutém a potvrzeném termínu. Hotel Praha Vám nabízíme změnu termínu slevové rezervace a to do 7 dnů před nájezdem, za předpokladu volných pokojů v novém termínu. Iniciativa s tímto úkonem je na Vaší straně, hotel k Vaši pře rezervaci přistupuje pasivně. Vaše původní rezervace platí až do dohodnutí nového termínu a jeho potvrzení z naší strany. Pře rezervaci musíte stihnout vyřídit a nechat potvrdit do 7 dnů před nástupem na původní termín. Žádosti o změnu termínu přijímáme a zpětně potvrzujeme pouze písemně. Nemůžete-li na pobyt přijet, můžete Váš termín věnovat někomu z rodiny nebo i prodat. Náhradní osoba se v recepci přihlásí Vašim jménem. Pře rezervace je možná pouze jednou. Druhou a další pře rezervaci je možné dohodnout za poplatek 300,-.

 

Další informace a typy na výlety najdete zde: www.hotel-praha.cz

Dokument Vám pomůže zorganizovat výlety:

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10582479956-klenoty-nasi-krajiny/415235100151009-broumovsko/

Hodláte-li navštívit Adršpašské skály, je nutno s předstihem on-line rezervovat a zakoupit vstupenky zde: www.adrspasskeskaly.cz/

Šťastnou cestu

Napište si o volný termín ubytování

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.