Historický rodinný hotel
v malebné oblasti Broumovska

Rezervovat

Firemní akce, teambuilding a školení s ubytováním

Jsme historický hotel v kraji Adršpašských skal s prostory pro firemní akce, teambuilding, školení či skupinové srazy. V rámci firemní akce zajistíme ubytování až pro 176 osob v pokojích 3* standardu. Přímo v hotelu jsou pro firemní večírek či školení k dispozici dva salonky pro 40 - 50 osob a velký salonek pro 100 - 150 osob. Jídlo podáváme formou samoobslužného bufetu.

 

Prostory pro firemní akce, teambuilding a školení v Hotelu Praha.

Proč zvolit náš hotel pro firemní akce

  • 60 dvoulůžkových pokojů s možností pevných přistýlek
  • prostory pro firemní akce a skupinové srazy až do 150 osob
  • výhodné bonusy pro velké skupiny
  • WI-FI připojení zdarma v celém hotelu
  • samoobslužný bufet, salátový bar, zmrzlina
  • vyhledávaná lokalita se skalami a krásnou přírodou
  • úschovna kol


Poptat cenovou nabídku

 

Kam vyrazit ve volném čase

Broumovsko a okolí je plné míst, která stojí za to navštívit. Přinášíme Vám tipy, kam vzít kolegy mezi školeními nebo kam si naplánovat výlety s vaší turistickou skupinou. V sekci Výlety po okolí najdete podrobnější popis zajímavých míst.

Firemní akce s výlety do skal


Skály a stolové hory

Turisticky oblíbená skalní města Adršpašských a Teplických skal leží jen 15 minut jízdy od hotelu. Jsou otevřená celoročně. Na polské straně je to pak stolová hora Hejšovina a její Bludné skály. Ještě blíž se nachází stolová hora Ostaš nebo vyhlídka na Hvězdě.

‌Klášter a kostely

‌Dominantou Broumova je celoročně přístupný barokní klášter s rozlehlou klášterní zahradou. Za návštěvu stojí i Broumovská skupina 11 barokních kostelů, které se v roce 2022 staly národní kulturní památkou ČR.

Lázně a prameny

Polské příhraniční městečko Kudowa Zdrój vás okouzlí typickou lázeňskou architekturou, kolonádou i pavilonem minerálních pramenů v Lázeňském parku. Za návštěvu stojí i Malé lázně Běloves v Náchodě. Ze 12 pítek můžete ochutnat minerální prameny Běloveské bublinky a projít si lázeňskou expozici v replice Vily Komenský. V komplexu se nachází také kavárna a odpočinkový prostor s brouzdalištěm a lehátky.

Hotel pro firemní akce, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou


Firemní akce s ubytováním na Broumovsku

Potřebujete uspořádat seminář, teambuilding či firemní akci s ubytováním? Chcete kromě prostor pro školení také místo vhodné pro volnočasové aktivity? V Broumově najdete obojí!

Ozvěte se nám s vašimi požadavky a my vám vytvoříme individuální nabídku.

Napište si o individuální nabídku pro vaši akci!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.